Norske Signe med dobbeltcover for Harper’s Bazaar

Publisert:

Del innlegg:

– Vi tenker at det nok kommer flere cover.

De norske modellene fortsetter å imponere.

Onsdag teaset den spanske utgaven av motemagasinet Harper’s Bazaar sin mai-utgave på Instagram med norske Signe Veiteberg på dobbeltcover.

Det er Signes andre internasjonale cover.

I september i fjor prydet hun forsiden av franske Numéro. Hun har også tidligere vært på coveret av den norske utgaven av Costume.

Modellen, som her hjemme er i stallen til Team Models, har også rukket å figurere i en rekke internasjonale motemagasiner. I april-utgaven av britiske Vogue tidligere i år har Veiteberg hele åtte sider for seg selv i moteserien «Taking Shape» skutt av motefotograf David Sims.

– Vi tenker at det nok kommer flere cover. Jenta har jo nettopp startet der ute. Det er veldig bra, sier modellmamma Eivor Øvrebø til Melk & Honning.

Signe Veiteberg er i dag en av de mest suksessfulle norske modellene. I 2017 debuterte hun for Prada, og for tiden har hun en kontrakt med Louis Vuitton. Hun har ved flere anledninger frontet det franske luksusmotehusets kampanjer, i tillegg til å både åpne og lukke visningene.

Hovedbilde: Signe Veiteberg for Harper’s Bazaar. Foto via Instagram.

Siste artikler

Pia Tjelta får rolle i «The Day of the Jackal»

Pia Tjelta er med i andre sesong av Sky-thrilleren der Eddie Redmayne spiller en leiemorder som stadig skifter...

M&H tester årets julekalendere: Disse får du tak i nå, og er verdt det!

DEL 3 Nordisk hudpleie, koreansk glød, produkter til hår og skjegg, og 24 dager med MAC-glam. I del tre...

Startet på et stuegulv i New York. Nå drømmer hun om Oslo

Det svenske motemerket Stylein fyller 25 år og har aldri gått bedre. Norge er nå merkets nest største...

Nå er skogen på tallerkenen

Elgjakten er i gang, og hjort og rype har allerede vært lovlig bytte i flere uker - i...

I klesskapet til: Maria Mena

På scenen er det glitter og lange kjoler. Hjemme skal antrekkene passe med småbarnslivet. Maria Mena gir oss...

Fetisha Williams lanserer DRØY: – Mitt hjerte er fullt

Etter tre års arbeid lanserer Fetisha Williams sitt eget merke. Først ut er en kroppsrens som skal gjøre...

Slik vil vi ha høsthåret nå

Myke klipper, blanke lengder og en lugg som gjerne får leve litt sitt eget liv. Høstens hår frister...

Slik blir nye VIXEN Awards: Færre kategorier, ny «Folkets favoritt» og business-pris på vent

VIXEN Awards rydder i kategoriene før neste utdeling. Flere priser slås sammen, helse fordeles på to kategorier, og...