Klassisk eller utfordrende: Her er årets vårsko til ham

Publisert:

Del innlegg:

Våren nærmer seg med stormskritt og vi kan endelig begynne å tenke på å sette vinterskoene på hylla.

Hvilke vårsko gjelder egentlig for ham denne sesongen? Disse har vi sett oss ut.

VINNY´S Michel Mocassin

Det hotteste akkurat nå; mokasiner med rynker. Detaljen som hever enhver look, den rynkede stilen gjør mokasinen kulere enn din vanlige go-to.

VINNY`S Michel Mocassin kan kjøpes på deres nettside til 4749NOK.

(FOTO: Vinnys.com)

Puma Speedcat

En gammel klassiker har inntatt banen igjen. Sleek, elegant og kul.

Virkelig en anvendelig sko som funker til så mange anledninger. Disse tror vi at kommer til å dominere i motebildet fremover, hos både kvinner og menn.

Kan kjøpes hos Zalando for 1299NOK.

(FOTO: zalando.no)

Maison Marigela Tabi Combat Derby Low-Tops

Skoene alle elsker å hate… Tabi er et ikonisk Margiela-design som virkelig skiller seg ut. Perfekte til å sprite opp et ellers kjedelig antrekk.

Denne modellen med en ny vri, brun beltespenne over lissene. Sett på flere kule moteprofiler, blant dem for eksempel Jacob Elordi.

Er du kul nok til å rocke denne skoen?

(FOTO: Maisonmargiela.com)

Acne Lace Up Leather Sneakers

Så enkle, men likevel tøffere enn din vanlige sneaker. Det blanke sorte skinnet står i kontrast til det brune semskede, og kan elevere et enkelt hverdagsantrekk til noe litt kulere.

Kjøpes hos Acne for 4900NOK.

(FOTO: Acne.com)

Vans Classic Slip-On

En hommage til 2010. Både tidløs, praktisk og rimelig – denne kan du ikke slå feil med.

Denne klassiske varianten snek seg inn i motebildet igjen i fjor. Sikkert diskutabel for mange, men vi har troen på det enkle og gode.

Kan kjøpes hos Zalando for 889NOK.

(FOTO: Zalando.no)

Siste artikler

Pia Tjelta får rolle i «The Day of the Jackal»

Pia Tjelta er med i andre sesong av Sky-thrilleren der Eddie Redmayne spiller en leiemorder som stadig skifter...

M&H tester årets julekalendere: Disse får du tak i nå, og er verdt det!

DEL 3 Nordisk hudpleie, koreansk glød, produkter til hår og skjegg, og 24 dager med MAC-glam. I del tre...

Startet på et stuegulv i New York. Nå drømmer hun om Oslo

Det svenske motemerket Stylein fyller 25 år og har aldri gått bedre. Norge er nå merkets nest største...

Nå er skogen på tallerkenen

Elgjakten er i gang, og hjort og rype har allerede vært lovlig bytte i flere uker - i...

I klesskapet til: Maria Mena

På scenen er det glitter og lange kjoler. Hjemme skal antrekkene passe med småbarnslivet. Maria Mena gir oss...

Fetisha Williams lanserer DRØY: – Mitt hjerte er fullt

Etter tre års arbeid lanserer Fetisha Williams sitt eget merke. Først ut er en kroppsrens som skal gjøre...

Slik vil vi ha høsthåret nå

Myke klipper, blanke lengder og en lugg som gjerne får leve litt sitt eget liv. Høstens hår frister...

Slik blir nye VIXEN Awards: Færre kategorier, ny «Folkets favoritt» og business-pris på vent

VIXEN Awards rydder i kategoriene før neste utdeling. Flere priser slås sammen, helse fordeles på to kategorier, og...