Bilde via Instagram @chiomaacom

De norske influencerne har fått sansen for Norgesferie

Nå utforsker nordmenn endelig sitt langstrakte land.

For et par år siden skrev Huffington Post en sak der de omtalte Norge som et av verdens vakreste land. Til tross for at mange nordmenn vet hvor flott norsk natur er, trekker de aller fleste likevel sørover når sommeren kommer, fremfor å dra på Norgesferie. Varme badetemperaturer, palmer og rimelige priser frister.

Med koronaviruset har mange endelig fått en unnskyldning til å reise rundt i Norge i stedet. På Instagram florerer det nå av bilder der influencerne og motefiffen gir seg over for hvor nydelig alt er.

Artikkelen fortsetter under annonsen
Artikkelen fortsetter under annonsen

Her har vi samlet 18 bilder som gir et lite innblikk i deres Norgesferie.

Les også: Sommerpraten: Influencer Gine Margrethe

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Felicia Noelle Donkor (@felicianoelle)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Helene Hammer (@helenehammer_)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Josefine Vogt (@josefinevogt)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Chioma Anugweje 🔥✨ (@chiomaacom)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Sophia Lie (@sophia_lie)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av JANKA POLLIANI (@polliani)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av J U L I E . V A R N E R (@julie_varner)

Artikkelen fortsetter under annonsen
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av CAMILLA ABRY (@camillaabry)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Margrethe Alida (@margrethealida)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Ceval (@ceval)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av MARIANNE THEODORSEN (@marianne_theodorsen)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Cat Haave (@cathaave)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Pernille Emilie Juvodden (@pjuvodden)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av NNENNA (@nnennaechem)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Christina Fraas (@kirsebaerhagen)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Madelaine K (@madelainekv)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av ina luna gundersen (@inalunaa)

Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Petra Henriette Rufi Graven (@petrahenriette)

Les også: Sommerpraten: Pernille Juvodden forteller Melk om sin Norgesferie