Denne så vi ikke komme.
Skuespiller, Bradley Cooper, skal angivelig date supermodell, Gigi Hadid. Ifølge britiske Elle skal stjernene ha vært på et par dates allerede. Hadid har tidligere datet kjekkasen Leonardo DiCaprio, – og nå ser det ut til at hun dater en av hans venner, nemlig Cooper.
A Stor is Born-stjernen og supermodellen har blitt observert sammen i New York to ganger i løpet av de siste dagene.
En kilde bekrefter overfor People at paret begynner å bli kjent med hverandre, men at de enda holder ting uformelt.

Paret ble for først gang fotografert sammen mens de spiste på den populære restauranten Via Carota i New York.
De forlot restauranten sammen, og gikk inn i samme SUV. Et døgn senere kom de i samme bil, med Cooper bak rattet.
Kilden forteller til People at de har de gøy sammen. Stjernene har ting til felles, så de kan se dette for seg. Videre uttaler kilden at det virker super tilfeldig nå, men de har begge barn, store karrierer, travle liv og forstår hvordan livet er i disse kretsene.
Kilden kan også avsløre at Hadid har vært forelsket i Cooper en stund. Supermodellen er nå åpen for å utforske mer enn vennskap med skuespilleren.

Hadid har en tre år gammel datter med sin ekskjæreste, Zayn Malik. Modellen var sist koblet med DiCaprio, etter at hun og Titanic-stjernen ble avbildet sammen på en New York Fashion Week-etterfest i september 2022.
Cooper har på sin side en seks år gammel datter med modellen Irina Shayk.
Les også: Tyler, The Creator gjør sin bestselgende parfyme tilgjengelig for flere