OMG!
Det kommer en oppfølger til en av de mest ikoniske HBO-seriene noensinne.
Eller hvis vi skal dra på litt mer; en av de mest ikoniske tv-seriene noensinne.
22 år etter sin første roman Sex and the City, er forfatter Candace Bushnell klar med Is There Still Sex in the City?, som tar en morsom og sexy titt på dating-livet til voksne new yorkere.
Boksen slippes i august.
I kveld ble det dog bekreftet at Paramount skal lage tv-serie med samme navn, basert på den nye romanen.

Det er ennå ikke kjent om Carrie Bradshaw alias Sarah Jessica Parker vil dukke opp, men Candace er både manusforfatter og produsent.
– Den originale Sex and the City-boken satte en banebrytende standard for en hel generasjon med kvinner, inkludert meg selv, sier Paramount Television-presidenten Nicole Clemens ifølge Deadline.
– Vi er begeistret over å kunne få fortsette denne konversasjonen fra det underrepresenterte perspektivet til kvinner i 50-årene og svare med «Ja! Det er mer sex in the city!»
Innspillingen av Is There Still Sex in the City? starter til høsten.

SJP, som fylte 54 år på mandag, lager nå sesong 3 av sin litt mer tørre HBO-serie Divorce.
Sex and the City fikk seks sesonger i perioden 1998 til 2004, samt to spillefilmer.
Candaces romaner The Carrie Diaries (hvor Carrie er tenåring) og Lipstick Junglehar også blitt tv-serier. Sistnevnte med Brooke Shields i hovedrollen.
