chanel

Her kan du shoppe Chanel på afterski

Luksusshopping etter en dag i bakken?

Gjøre Grand Palais i Paris om til et supermarked, en flyplass eller en sandstrand? Hvorfor ikke. Når det kommer til Chanel med sjefsdesigner Karl Lagerfeld i spissen har det nærmest blitt en selvfølge å overraske. Likevel klarer det erkefranske luksusmotehuset stadig å imponere. For hos Chanel kan det virke som om det bare er fantasien som setter grenser.

Denne vinteren bruker Chanel den franske skisesongen til sin fordel. I de franske alpene finner vi skisportområdet Courchevel i regionen Savoie. I tillegg til å innta løypene kan skiglade besøkende i år også gjøre unna shoppingen i en helt egen Chanel pop-up-shop som tilbyr det franske luksusmotehusets høst- og vinterkolleksjon 2018/19 i tillegg til Cruise 2019-kolleksjonen.

Butikken er selvsagt gjennomført til fingerspissen og interiøret passer rett inn i det populære skiområdet med sitt minimalistiske design dominert av tre og grantrær.

Butikken står til slutten av april.

Se bilder fra Chanels pop-up i Courcheve her:


Les også: Nå er siste sjanse for å få tak i «old Celine»

Les også
Lanserer ny jeanskolleksjon for herrer

Siste saker

Mest lest nå
Les mer