Prime Video avslører premieredatoen for Girls of Oslo sesong 3. Dramaet fortsetter når Girls of Oslo vender tilbake til Prime Video 29. april

Drama, vennskap og nye dynamikker står på menyen når Girls of Oslo vender tilbake til Prime Video. I dag slippes premieredato, trailer og de aller første bildene fra sesong 3, hvor vi igjen møter Sophie Elise Isachsen, Nora Haukland og Anniken Jørgensen – denne gangen sammen med nykommerne Emma Ellingsen og Gine Margrethe Qvale.
Nye jenter entrer gjengen, gamle vennskap settes på prøve, og dramaet starter umiddelbart. Sophie Elise navigerer livet som singel alenemor, Nora står midt i sitt livs tøffeste storm, og Anniken må ta stilling til spørsmål om fremtid, familie og barn. Samtidig skaper Emma Ellingsen og Gine Margrethe Qvale nye allianser, spenninger og vennskap i gruppen.
Fem kvinner lever livene sine i rampelyset, der kjærlighet, ambisjoner og lojalitet kolliderer med rykter, forventninger og offentlig press. Når dørene lukkes og kameraene blir værende, avdekkes nye sider ved både relasjoner og roller – og med to nye jenter i gruppen endres dynamikken for alltid.
Møt jentene i Girls of Oslo
Her er noen korte fakta om deltakerne i årets sesong:

Sophie Elise Isachsen er en av Norges mest profilerte influensere. Hun er alenemor og balanserer hverdagen med stort ansvar hjemme, samtidig som hun driver egen business. Sophie beskriver seg selv som sårbar når det kommer til kjærlighet, og er åpen om at hun kan være redd for å bli såret – men hun er også kjent for å være ærlig, reflektert og for å si det hun mener.

Anniken Jørgensen er kjent for sitt kreative univers, men rommer mange flere sider enn det man kanskje først forbinder med henne. Anniken kan like gjerne sitte på et moteshow i Paris som hun kan stå hjemme og bake surdeigsbrød. Når hun kobler av, liker hun å lese, skrive og tilbringe tid ute i naturen, gjerne blant trær eller sammen med hester. Hun har også en forkjærlighet for små kuriositeter, og samler blant annet på fjær.

Nora Haukland beskriver seg selv som vimsete og litt fjern, men er samtidig en lojal og omsorgsfull person som setter familie og venner aller høyest. Nora har en forkjærlighet for det eksklusive og estetiske. Som en liten fun fact har hun en musikksmak som minner mer om en 70-åring enn det man kanskje forventer av henne.

Emma Ellingsen er et nytt tilskudd i Girls of Oslo denne sesongen. Hun kombinerer en digital tilstedeværelse med en tydelig ambisjon om å etablere seg som modell, og jobber målrettet for å bygge en internasjonal karriere. Med en variert arbeidshverdag verdsetter Emma tiden med nære relasjoner, og henter inspirasjon fra film og musikk. I Girls of Oslo gir hun et ærlig innblikk i både karriere og privatliv.

Gine Margrethe Qvale er et av de nye tilskuddene i Girls of Oslo. Hun er gründer og har etablert seg som en markant stemme innen skjønnhet i Skandinavia og internasjonalt. Gine holder kretsen sin liten, er lojal til sine egne og er tydelig på hva hun står for. I Girls of Oslo åpner hun seg mer enn før, og gir et innblikk i både relasjoner og livet bak det som vanligvis holdes mer privat.
