Slik feiret mote-Norge 17. mai

Melk & Honning oppsummerer nasjonaldagen via motefolkets Insta-bilder.

Den store dagen, den mange regner som årets beste, er overstått. Igjen sitter man med tomme cava-flasker, et hode som mest sannsynlig banker av fyllesyke – og en mobil full av bilder fra gårsdagens eskapader.

Melk & Honning har snoket rundt på Instagram for å se hvordan mote-Norge feiret Norges bursdag. Se bildene her.

Les også: Influencerne elsker den, men er fantasistakken egentlig innafor?

Modell og influencer Sabrina Cleopatra – Instagram @sabrinacleopatra
Artist Julie Bergan sammen med artist Astrid S til høyre – Instagram @juliebergan
Influencer Pernille Juvodden – Instagram @pjuvodden
Artist Emma Jensen – Instagram @emmajensn
Tidligere Elle-redaktør Signy Fardal – Instagram @signyfardal
Modell Aleksandra Ørbeck Nilssen – Instagram @alekswildchild
Influencer Vera Wollmann – Instagram @chillevera
Sprinter og modell Ezinne Okparaebo – Instagram @_ezienne_
Influencere og modeller Tsutsumi og Alexandra Hoang – Instagram @xoxotsutsumi
Influencer og modell Pauline Krokeide – Instagram @sovietnam
Influencer og motepersonlighet Marianne Theodorsen og familie – Instagram @marianne_theodorsen
Modell Eline Syrdalen – Instagram @elinesyrdalen
Influencer Chioma Anugweje – Instagram @chiomaacom
Influencer og motepersonlighet Annabel Rosendahl – Instagram @annabelrosendahl
Influencer og Elle-skribent Nathalie Helgerud – Instagram @nathaliehelgerud
Stylist og influencer Sunniva Hartgen – Instagram @sunnivahartgen
Influencer og kreativ leder for Mildh Press Katarina Barannik og modell Claudia Bull – Instagram @omgkattebersj
Motepersonlighet, influencer og podcast-profil Vanessa Rudjord – Instagram @vanessarudjord
Influencer Nina Sandbech og kjæresten Remy Myers, som er global salgssjef for Tom Wood – Instagram @ninasandbech
Artist Maria Mena – Instagram @mariamena_official

Hovedbilde via Vanessa Rudjord

Les også: Nå er den norske moteprofilen inne på verdens største luksusnettbutikk