Det nye paret Pernille Juvodden og John Carew. Bilde via Instagram @pjuvodden

Slik feiret mote-Norge 17. mai

En litt annerledes nasjonaldag.

Lenge så det ut til at man ikke kunne regne med å feire 17. mai på noen som helst måte grunnet COVID-19. Ettersom myndighetenes anbefalinger endret seg og antallet som fikk lov til å være sammen økte, kunne man planlegge både champagnefrokoster og små fester likevel.

Dersom barnetog og å stå tett i tett på Lapsetorvet pleier å være på menyen, fikk man kanskje ikke helt 17.mai-følelsen slik som man pleier.

Artikkelen fortsetter under annonsen
Artikkelen fortsetter under annonsen

Men av mote-Norges Instagram-feeds å dømme hadde man det ikke så verst likevel. Her har vi samlet et knippe bilder av influencerne, designerne, kjendisene, modellene og it-jentenes 17. mai-feiring.

Les også: – Bunaden skal på uansett – Covid-19 eller ikke

Marianne Theodorsen

Influencer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av MARIANNE THEODORSEN (@marianne_theodorsen)

Vanessa Rudjord

Influencer, forfatter og Podcast-vert
Se dette innlegget på Instagram

Gratulerer med dagen alle sammen🇳🇴❤️

Et innlegg delt av Vanessa Rudjord (@vanessarudjord)

Jan Thomas

Hårstylist og gründer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Jan Thomas (@janthomasofficial)

Nina Sandbech

Influencer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Nina Sandbech (@ninasandbech)

Josefine Vogt

Influencer og modell
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Josefine Vogt (@josefinevogt)

Caroline Skjelbred

Elle Style editor
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av CAROLINE SKJELBRED (@carolineskjelbred)

Artikkelen fortsetter under annonsen

Jakob Landvik

Fotograf
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Jakob Landvik (@jakobland)

Marte Krogh

Designer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Marte Krogh (@marte_krogh)

Chioma Anugweje

Journalist, Beauty & Fashion Influencer 
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Chioma Anugweje 🔥✨ (@chiomaacom)

Linnéa Myhre

Forfatter
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Linnéa Myhre (@linniiie)

Mona Berntsen

Danser
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Mona Berntsen (@monaberntsen)

Sunniva Hartgen

Stylist
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av sunniva hartgen-sverdrup (@sunnivahartgen)

Pernille Juvodden

Influencer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Pernille Emilie Juvodden (@pjuvodden)

Marie Wolla

Influencer
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av MARIE WOLLA (@mariewolla)

Haddy Ceesay

Grunnlegger av smykkemerket Diawene
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av HADDY CEESAY (@haddster)

Pernille Nadine

Designer bak merket Søster Studio
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Pernille Nadine (@pernillenadine)

Janka Polliani

Influencer og podcast-vert
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av JANKA POLLIANI (@polliani)

Maria Mena

Artist
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av Maria Mena (@mariamena_official)

Katrine Kvalsund

Fashion Manager og partner i This is PR
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av KATRINE (@katrine_thisispr)