Hopp til hovedinnhold Hopp til Søk Hopp til Sidebar
Foto: Instagram @dualipa

Her er mobildekslene kjendisene og influencerne digger

De får ikke nok av Wildflower.

Den gode, gamle speilselfien er for noen helt passé. Kanskje skriker den av en narsissisme man ikke ønsker å bli assosiert med. Mange har derfor gått over til å holde en liten selvutløser i hånda eller får utelukkende venner til å ta bilde av dem.

Men for en del lever dette fremdeles i beste velgående.

Og det er ikke bare oss vanlige dødelige som stiller oss opp foran speilet for å skyte noe innen «felt cute, might delete later» kategorien. Nei, også kjendisene digger det.

De med en estetikk som lener seg mot 00-tallet er spesielt store fans.

Noe av det mest iøyenfallende på disse selfiene – i tillegg til en outfit, eventuelle svindyre accessoirer og poseringen – er mobildekselet.

Mens noen lar mobilen være nude, benytter andre sjansen til å la dette være et gøyalt element i bildet.

Og scroller man gjennom kjendisene og influencerne sine Instagram-kontoer er det en tydelig gjenganger: Mobildekslene fra Wildflower.

Les også: 12 kunstprofiler du burde følge på Instagram nå

Det er LA modellen og it-girlen Devon Lee Carlson som driver dette mobildekselselskapet sammen med søsteren Sydney og moren Michelle. Designet er gjerne søtt, feminint med tydelige referanser til både 90- og tidlig 00-tall.

Her er mobildekslene kjendisene og influencerne digger aller mest
Devon Lee Carlson. Foto: Instagram @devonleecarlson
Sydney Carlson. Foto: Instagram @wildflowercases

Med sitt kjendistunge nettverk (Devon er i omgangskretsen til blant andre Bella Hadid og Kendall Jenner) har mobildekslene til familiebedriften blitt en stor suksess.

Svære navn som Addison Rae, Miley Cyrus, Kylie Jenner, Rosalia og Dua Lipa er alle for lengst hekta på det Wildflower lager.

Det siste året har de også lansert samarbeidskolleksjoner med Youtube-sensasjon Emma Chamberlain, skuespiller Rickey Thompson og influencer Claudia Sulewski, kjæresten til Finneas O’Connell som er broren og musikeren til Billie Eilish.

Prisene er overkommelige. De ligger på cirka 35 dollar, som vil si i underkant av 300 norske kroner og ifølge nettsidene sender de til Norge.

Her er noen av kjendisene som har tatt speilselfies med Wildflower-deksel:

Dua Lipa. Foto: Instagram @dualipa
Kylie Jenner og datteren med merkets mirror case. Foto: Instagram @kyliejenner
Her er mobildekslene kjendisene digger mest - Melk & Honning
Addison Rae. Foto: Instagram @addisonraee
Miley Cyrus. Foto: Instagram @mileycyrus
Den svenske influenceren Matilda Djerf. Foto: Instagram @matildadjerf
Modell Salem Mitchell. Foto: Instagram @salemmitchell
Influencer og designer Amanda Steele med dekselet fra hennes samarbeid med Wildflower. Foto: instagram @amandasteele
Modell Iris Law, datteren til Jude Law. Foto: Instagram @lirislaw
Emma Chamberlain. Foto: Instagram @emmachamberlain
Bella Hadid sammen med Luca Sabbat og drumac. Foto: Instagram @bellahadid
Anastasia Karanikolaou aka Stassie. Foto: Instagram @stassiebaby
Artist Rosalia. Foto: Instagram @rosalia.vt

Les også: Nå kan du (endelig) blokkere eksen på Tinder

Siste saker

Mest lest nå
Les mer