Jubileumsmodell fra Asics lanseres eksklusivt i Oslo

I år fyller den klassiske Asics modellen Gel-Kayano 21 år. I den forbindelse lanseres ”Winter Tech Pack” Gel-Kayano Trainer Evo, hos noen få butikker i Europa og USA. Stress i Grensen er en av de heldige utvalgte.

Dette er en nytolket utgave av den anerkjente modellen, som har fått et mer moderne design og tekniske oppdateringer, men på samme tid beholdt den tidløse estetikken til den opprinnelige Gel-Kayano.

_DSC0348

_DSC0447

«Både Stress og Gel-Kayano Trainer fyller jo 21 år i år, så det er en god match» sier Stian Haug fra Asics til Melk og Honning.

På lanseringsfesten på Stress lørdag 3. Oktober kl. 12 vil DJ Fredfades spille opp. Det vil være mulig å vinne et par av den splitter nye Gel-Kayano Trainer gjennom en konkurranse på Stress sin instagram.

Les også: Dette sier dine sneakers om deg

_DSC0418

Foto: Mike Ray Vera Cruize Angeles (akam1k3)

Les også: Sneaker-snakk med Stress-sjefen

 

Av Ingeborg Aspeli

Les også
M&H-toppliste: Parfymefavoritter denne sommeren