Her har motekjendisene vært på sommerferie

Melk & Honning har snoket på Insta.

Vi nærmer oss slutten av sommeren. Snart er det tid for å pakke bort (Jacquemus-)stråhatter, bikinier, kaftaner og oppblåsbare flamingoer.

Men før den tid et lite tilbakeblikk på strand, sjø og varme sommerkvelder. Her har motekjendisene og influencerne feriert denne sommeren.

Artikkelen fortsetter under annonsen
Artikkelen fortsetter under annonsen
Darja Barannik – Ibiza

(Sammen med influencerne @Tineandrea og @lenalademann)

Se dette innlegget på Instagram

My crew 💃🏻❤️💃🏻

Et innlegg delt av Darja Barannik (@darjabarannik)

Pernille Teisbæk – Kreta
Se dette innlegget på Instagram

Blue Moon

Et innlegg delt av Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

Elin Kling – Mantauk, New York
Se dette innlegget på Instagram

Slow start

Et innlegg delt av Elin Kling (@elinkling)

Nina Sandbech – Lucca, Italia
Se dette innlegget på Instagram

Exploring Lucca 🇮🇹

Et innlegg delt av Nina Sandbech (@ninasandbech)

Artikkelen fortsetter under annonsen
Celine Aagaard – Costa Brava, Spania
Se dette innlegget på Instagram

Before sunset

Et innlegg delt av Celine Aagaard (@celineaagaard_)

Marianne Theodorsen – Kragerø
Se dette innlegget på Instagram

A week of relaxing with my favourite❤️

Et innlegg delt av Marianne Theodorsen (@marianne_theodorsen)

Janka Polliani – Kreta
Se dette innlegget på Instagram

I SEA you 🌊

Et innlegg delt av JANKA POLLIANI (@polliani)

Camilla Pihl – Thailand og Fillipinene
Se dette innlegget på Instagram

My favorite part of vacation is not wearing any of the 15 outfits I packed! 🐚 . #camillapihl #camillapihltravels

Et innlegg delt av CAMILLA PIHL (@camillapihlno)

Josefine H.J – Puero Banus, Spania
Se dette innlegget på Instagram

Et innlegg delt av JOSEFINE H. J (@josefinehj)

Gilda Ambrosio – Ibiza
Se dette innlegget på Instagram

@lindafarrow + @the_attico @eres + @the_attico 🖤

Et innlegg delt av Gilda (@gildaambrosio)

Vanessa Hong/The Haute Pursuit – Mykonos
Se dette innlegget på Instagram

When in Mykonos… @burberry #burberrysummer ☀️☀️☀️

Et innlegg delt av Vanessa Hong (@thehautepursuit)

Emili Sindlev – Los Angeles
Se dette innlegget på Instagram

My face this summer

Et innlegg delt av Emili Sindlev (@emilisindlev)

Katarina Petrovic – Italia rundt
Se dette innlegget på Instagram

BEBE, CARRY ME TO THE SPIAGGIA… @belminkeranovic 🌞🌞🌞 #VACANZA #beachlife #italy #travel #puglia #ootd #whatiwore #lookoftheday #style #outfit #mystyle #instafashion #fashionstyle #fashionblogger #jacquemus

Et innlegg delt av katarinapetrovic (@katarinapetrovic)

Leandra Medine Cohen/The man repeller – Montauk, New York
Se dette innlegget på Instagram

Moderately in like

Et innlegg delt av Leandra (Medine) Cohen (@leandramcohen)

Alexa Chung – Glastonbury-festivalen
Se dette innlegget på Instagram

Croissants are really rock n roll 🤟 #glastonbury

Et innlegg delt av Alexa Chung (@alexachung)

Les også: Tre motekafeer du kan besøke i sommer