Topp 17 blomsterkrans-selfies fra #Ellefesten

Årets Elle-fest samlet moteindustri, kjendiser og bloggere på Ekeberg-restauranten, hvor minglekalaset blant annet kunne skryte av egen blomsterkrans-stand signert Mestergrønn.

Et bilde publisert av Dagny Thurmann-Moe (@thedailydagny)

Et bilde publisert av Kathrine Sørland – Norway 🇳🇴 (@kathrinesorland)

Et bilde publisert av Camilla Pihl (@camillapihlno)

Et bilde publisert av Camilla Smith (@camillasmith28)

Et bilde publisert av Fred Hamelten (@fredhamelten)

Et bilde publisert av Monica Torp Olufsen (@monicaolufsen)

Et bilde publisert av Suzanne Aabel (@suzanneaabel)

Et bilde publisert av Eirik Mogseth (@eirik_mogseth)

Et bilde publisert av Vilde Ness (@vildeness)

Et bilde publisert av Vilde Ness (@vildeness)

Et bilde publisert av veronica andersson (@veranderson)

Et bilde publisert av Vilde Ness (@vildeness)

Et bilde publisert av Birgitte Blix Werner (@birgittebw)

Et bilde publisert av Mari (@athletica_dietitian_mari)

Et bilde publisert av Ingrid Stubbis✨ (@ingridstubbis)

Et bilde publisert av linafossaa (@linafossaa)

Et bilde publisert av Birgitte Blix Werner (@birgittebw)

 

Savnet du invitasjon? Slik du sniker deg inn!